- Inženýrské sítě
- Sanitární technika
- Ostatní
- Úvod
- Venkovní kanalizace
- Odvodňovací žlaby
- Terasové odtokové žlaby nerez
- Nerezový žlab COVE s mřížkou, 1000 mm
Nerezový žlab COVE s mřížkou, 1000 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
Nerezový žlab COVE s mřížkou, 1000 mmskladem4 114 Kč/ ks3 400 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Venkovní nerezový žlab COVE s mřížkou – 1000 mm
Venkovní odtokový žlab COVE z nerezu pro bezpečné odvodnění v citlivých místech (např. u dveří, na terasách a balkonech). Systém je navržen pro nízkou stavební výšku a možnost napojení na odtok D50 s otočnou přípojkou.
Typické použití
- dveřní prahy a vstupy se sníženým prahem
- terasy a balkony
- venkovní plochy s požadavkem na čistý vzhled nerezu
Hlavní výhody
- nerezové provedení – odolné pro exteriér
- nízká stavební výška 50 mm
- otočná přípojka odpadu – snazší napojení v montáži
- třída zatížení K3 (dle montážního návodu)
Tip: Pro napojení na odtok je možné použít otočný sifon D50 (včetně výškově stavitelné varianty) dle systému COVE.
Technické parametry
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 50 mm |
| Materiál | nerez |
| Typ připojení odpadu | horizontální |
| Průměr připojení odpadu | 50 (D50) |
| Otočná přípojka odpadu | Ano |
| Použití v exteriéru | Ano |
| Třída zatížení | K3 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích








.png)

