- Inženýrské sítě
- Sanitární technika
- Ostatní
- Úvod
- Sprchové kouty a vaničky
- Sprchové dveře
- Sprchové dveře, Lima, pivotové, 100x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré 6 mm
Sprchové dveře, Lima, pivotové, 100x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré 6 mm
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Související zboží4
Sprchové dveře, Lima, pivotové, 100x190 cm, chrom ALU, sklo Čiré 6 mmSkladem7 911 Kč/ ks6 538 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sprchové dveře LIMA CK80933K – pivotové, 100×190 cm, chrom ALU, sklo Čiré 6 mm
Elegantní a moderní pivotové sprchové dveře LIMA o šířce 100×190 cm nabízí velmi komfortní vstup a plynulé otevírání směrem ven díky otočnému pivotovému systému. Čiré 6mm kalené sklo dodává koupelně světlo, opticky zvětšuje prostor a podtrhuje čistý design. Robustní chromované hliníkové profily zajišťují stabilní konstrukci, dlouhou životnost a elegantní vzhled. Ideální řešení pro prostorné niky i kombinaci s pevnou boční stěnou.
Hlavní přednosti
- ✔️ Pivotové otevírání – komfortní a tiché otevírání směrem ven
- ✔️ Čiré 6mm bezpečnostní sklo – maximální světelnost a moderní vzhled
- ✔️ Chromované hliníkové profily – vysoká odolnost a elegantní provedení
- ✔️ Kalené bezpečnostní sklo – vyšší odolnost a bezpečnost
- ✔️ Nastavitelné profily – kompenzace stavebních nerovností
- ✔️ Montáž do niky nebo s pevnou boční stěnou
Technické parametry
| Model: | CK80933K |
| Série: | LIMA |
| Typ dveří: | Pivotové (otočné) – otevírání směrem ven |
| Rozměr: | 100 × 190 cm |
| Tloušťka skla: | 6 mm (kalené bezpečnostní sklo) |
| Výplň: | Čiré kalené bezpečnostní sklo |
| Profily: | Hliník – chrom (ALU) |
| Výška: | 190 cm |
Doporučené doplňky
💧 Prohlédněte si také další sprchové dveře a kouty LIMA.
Ke stažení
Související zboží 4
0 hodnocení
3 681 Kč
/
ks
3 042 Kč
bez DPH
3 681 Kč
/
ks
3 042 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
2 961 Kč
/
ks
2 447 Kč
bez DPH
2 961 Kč
/
ks
2 447 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
3 411 Kč
/
ks
2 819 Kč
bez DPH
3 411 Kč
/
ks
2 819 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
3 681 Kč
/
ks
3 042 Kč
bez DPH
3 681 Kč
/
ks
3 042 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích
















.png)

