Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 7-19 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Nejvýhodnější šachtové komplety

https://www.kanalizacelevne.cz/sachty

Pokud si nevíte rady, rádi Vám poradíme s výběrem.

+420 602 616 637 (Po-Ne, 7-20 hod.)

info@kanalizacelevne.cz 

INCOR SN12 200/6m

Součástí potrubí je těsnění: potrubí InCor® může být použito nejen k odvodu sanitárních, splaškových a dešťových vod, ale i v instalacích průmyslových... celý popis
Dostupnost
na dotaz
2 077 Kč
1 717 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1008122006
EAN kód:1008122006
Kompletní specifikace

Součástí potrubí je těsnění:

potrubí InCor® může být použito nejen k odvodu sanitárních, splaškových a dešťových vod, ale i v instalacích průmyslových nebo v chemicky znečištěných zeminách. V případě použití k dopravě jiných médií je nutno předem ověřit chemickou odolnost materiálu v tabulkách podle ISO/TR 10358. 

Na rozdíl od betonových potrubí díky hladkému vnitřnímu povrchu stěn nedochází k množení mikroorganismů a bakterií. Rozklad splašků bakteriemi v anaerobních podmínkách (tj. bez přístupu vzduchu) způsobuje obvykle vznik silného zdroje kyselin, kterým je povrch betonu korodován. PP potrubí vykazuje odolnost v oblasti pH 2-12. 

PP potrubí se vyznačuje nejvyšší odolností proti otěru a oděru mezi materiály, používanými pro kanalizace. To umožňuje stavbu kanálových stok s velkými spády a dopravu médií silně znečištěnými sedimenty a pískem. 

Vysoká tepelná odolnost PP umožňuje trvalou dopravu médií s teplotou 60°C nebo krátkodobě s teplotou 95°C. 

Potrubí z PP se vyznačuje vysokou odolností k mechanickým rázům rovněž při nízkých teplotách, mohou tedy být pokládány již při teplotách od -20°C. Žádné jiné plastové materiály nemohou být používány v tak širokém rozsahu teplot.

Zboží zařazeno v kategoriích
© 2020-2023 KANALIZACE LEVNĚ Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz