- Úvod
- Čerpací technika
- Ponorné čerpadla
- Automatické ponorné čerpadlo - 1,2kW na čistou vodu
Automatické ponorné čerpadlo - 1,2kW na čistou vodu

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
Automatické ponorné čerpadlo - 1,2kW na čistou voduskladem4 688 Kč/ ks3 874 Kč bez DPH
PUMPA AutoRain 2000/3 INOX – automatické ponorné čerpadlo na dešťovou vodu, 230 V
PUMPA AutoRain 2000/3 INOX je ponorné automatické čerpadlo určené hlavně pro využití dešťové vody ze studní, šachet a retenčních nádrží. Vestavěná řídicí jednotka (presscontrol) zajišťuje, že čerpadlo samo startuje při otevření odběrného místa (kohoutek, ventil, zavlažovací systém) a po ukončení odběru se automaticky vypne.
Čerpadlo je vhodné pro čistou nebo mírně znečištěnou vodu bez abrazivních částic. Díky vysokému výtlaku až 40 m bez problémů obslouží většinu zavlažovacích systémů a odběrných míst kolem rodinného domu – zahradní kohoutky, hadice, sprchy či menší závlahu.
Technické parametry
| Typ čerpadla | Ponorné, automatické, nerezové (INOX) |
| Použití | Čerpání dešťové a čisté vody ze studní, nádrží a šachet |
| Napájení | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 1,20 kW |
| Maximální průtok | 78,3 l/min (≈ 4,7 m³/h) |
| Maximální výtlak | 40 m |
| Výtlačné hrdlo | 1" (vnitřní závit) |
| Maximální hloubka ponoru | 7 m |
| Maximální teplota vody | 35 °C |
| Zapínací tlak | cca 2,2 bar (automatika) |
| Délka přívodního kabelu | 10 m |
| Stupeň krytí | IP X8 – trvalé ponoření |
| Plovák | Ne – funkci hlídání hladiny zajišťuje elektronika |
| Ochrana proti chodu nasucho | Ano – automatické vypnutí při nedostatku vody |
| Automatická tepelná ochrana | Ano – ochrana motoru proti přehřátí |
| Max. průměr čerpadla | cca 150 mm – vhodné i do úzkých nádrží a studní |
| Materiál oběžného kola | Noryl, konstrukce odstředivá |
Typické použití čerpadla AutoRain 2000/3 INOX
- využití dešťové vody ze zemních a plastových retenčních nádrží
- čerpaní vody ze studní a šachet pro zalévání zahrady
- zásobování zahradních kohoutků a menších zavlažovacích systémů
- čerpání čisté vody z nádrží, cisteren a zásobníků (bez abrazivních nečistot)














.png)

