- Úvod
- Venkovní kanalizace
- Potrubí UV stabilní
- Trubka UV stabilní DN 110 délka - 500 mm - šedá
Trubka UV stabilní DN 110 délka - 500 mm - šedá

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Trubka UV stabilní DN 110 délka - 500 mm - šedáSkladem u výrobce, expedujeme do 14 dnů249 Kč/ ks206 Kč bez DPH
Potrubí a tvarovky jsou vyrobeny z extrémně odolného polypropylenu, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Výrobky z polypropylenu nekorodují a nedeformují se vlivem nízkých a vysokých teplot.
Vysoce kvalitní materiál použitý k výrobě je barven ve hmotě a obohacen UV stabilizátorem. Díky tomu se prvky systému vyznačují zvýšenou odolností proti změně barvy způsobené přímým slunečním zářením.
UV stabilní trubka, možné použití - trubka k ventilačním hlavicím.
Naše UV stabilní trubky jsou vhodné například jako:
- Na odvětrávací komínek kanalizace v základové desce
- Na ventilační hlavice
- Na odvětrávací systémy pro radon
- Na odvětrání základů stavby sklepy či jiné exteriérové instalace
Kde je potrubí vystaveno slunečnímu záření. Spolehlivě odolávají povětrnostním podmínkám, zajišťují dlouhodobou funkčnost a stálost systému.
Vyberte si kvalitní a odolné potrubí s UV stabilizací – ideální volbu pro vaše stavební projekty, které vyžadují spolehlivost, odolnost a dlouhou životnost.







.png)

